Plisy

Plisy okienne to najnowsza odmiana osłon okienny. Są nowoczesne i nadają lekkości wnętrzu w porównaniu do tradycyjnych żaluzji czy rolet. Sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu jak i w tym o klasycznym wyglądzie Ich ogromną zaletą jest możliwość składania w górę lub w dół, po złożeniu zajmują mało miejsca. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach...

Plisy okienne to najnowsza odmiana osłon okienny. Są nowoczesne i nadają lekkości wnętrzu w porównaniu do tradycyjnych żaluzji czy rolet. Sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu jak i w tym o klasycznym wyglądzie Ich ogromną zaletą jest możliwość składania w górę lub w dół, po złożeniu zajmują mało miejsca. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach odznaczają się wysoką jakością, co gwarantuje długie użytkowanie. Charakteryzują się bardzo prostym montażem oraz pomiarem.

Więcej

Plisy W tej kategorii nie ma produktów.

Sunplis

Plisy Warszawa - Sklep Internetowy

Jeżeli interesują Państwa plisy sklep internetowy, jaki prowadzimy, zaspokoi wszelkie Państwa potrzeby. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy do wizyty i rozmowy z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiedni produkt. 

Zakres usługi

Plisy na Oknie Dachowym


Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu doboru odpowiednich plis, na podstawie analizy Państwa zapotrzebowania oraz warunków i wymogów, jakie stawiają okna posiadane przez naszych Klientów. Wśród naszego asortymentu znajdują się zarówno plisy przeznaczone do montażu w oknach standardowych, jak i dachowych, które wymagają nieco innych rozwiązań. 

Czym są plisy?


Plisy stanowią najbardziej nowoczesny rodzaj osłon okiennych, wykorzystujący system działania podobny do tego, który wykorzystują żaluzje, choć mają nad nimi znaczną przewagę. Ich struktura przypomina nieco harmonijkę wykonaną z papieru. Wykorzystują nowoczesny system montażu, który determinuje ich największe zalety. Plisy bowiem nie posiadają kasety. Mocuje się je przy pomocy listw i prowadnic, które są znacznie mniejsze i bardziej delikatne. 

Plisy na Oknie Standardowym

Zalety plis


Plisy w ostatnich czasach znacznie górują nad tradycyjnymi roletami i żaluzjami. Swoje zalety zawdzięczają systemowi montażu i rozkładania. Zastosowane technologie sprawiają, że plisy wykazują wiele pożądanych cech, jak np.: 

 

  • wygoda w użyciu i łatwość w ściąganiu, dzięki zrezygnowaniu z kasety i użyciu cienkich i delikatnych prowadnic,
  • możliwość dowolnego rozciągnięcia plis. W przeciwieństwie do rolet i żaluzji, które ściągane są z góry, do dołu, plisy można rozciągnąć w dowolnym miejscu, np. jedynie w środkowym fragmencie okna lub tylko na dole lub górze. Dzięki temu, można dopasować ich obecność do poziomu wpadających promieni słonecznych,
  • olbrzymia różnorodność kolorów i wzorów,
  • możliwość użycia tkanin o rozmaitym stopniu zacienienia,
  • uniwersalność umożliwiająca zastosowanie w każdym typie okna.
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą moskitier - skutecznego rozwiązania przeciwko owadom.