Rolety

Rolety to najpopularniejsze osłony okienne od wielu lat. Są one uniwersalne - sprawdzą się w prywatnym mieszkaniu, jak i w instytucjach użytku publicznego. W wersji wolnowiszącej jest to tani sposób na odsłonięcie się od sąsiadów czy promieni słonecznych, natomiast w wersji w kasetach aluminiowych są one niezwykle wytrzymałe i sprostają większoś...

Rolety to najpopularniejsze osłony okienne od wielu lat. Są one uniwersalne - sprawdzą się w prywatnym mieszkaniu, jak i w instytucjach użytku publicznego. W wersji wolnowiszącej jest to tani sposób na odsłonięcie się od sąsiadów czy promieni słonecznych, natomiast w wersji w kasetach aluminiowych są one niezwykle wytrzymałe i sprostają większości warunków użytkowania.

Więcej

Rolety Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 0,00 zł
  5 Recenzje

  Najprostszy system osłon okiennych montowany na ramę okna lub do ściany/sufitu. jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, jest montowana za pomocą wkrętów . Roleta wyposażona jest w koralikowy mechanizm samohamujący co daje możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu

  Stopie trudności pomiaru 

  Stopień trudności montażu

  0,00 zł
 • 0,00 zł
  5 Recenzje

  Rolety materiałowe wytrzymałe dzięki aluminiowej obudowie (kasecie). Posiadają aluminiowe prowadnice dzięki czemu materiał jest przytrzymywany przy szybie co zapobiega powstawianiu prześwitów. Roleta wyposażona jest w koralikowy mechanizm samohamujący co daje możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu.

  Stopień trudności pomiaru 

  Stopień trudności montażu 

  0,00 zł
 • 0,00 zł
  3 Recenzje

  Połączenie rolet wolno wiszących z roletami w kasetach. Możliwość wybrania opcji z  dodatkowym prowadzeniem bocznym co zapobiega oddalaniu się materiału od szyby podczas uchylania okna. Opcji montażu bezinwazyjnego. Roleta wyposażona jest w koralikowy mechanizm samohamujący co daje możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu

  Stopień trudności pomiaru 

  Stopień trudności montażu

  0,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Sunplis

Rolety Okiennne na Zamówienie Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży wewnętrznych osłon okiennych takich jak np. rolety zlokalizowaną w Warszawie. Oferujemy duży wybór produktów w wielu kolorach i w dowolnych rozmiarach dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Największymi zaletami naszej firmy jest szeroki asortyment, wysoka jakość produkowanych przez nas osłon okiennych, a także fachowa pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości i szybki czas realizacji. 

Oferta rolet i innych osłon okiennych


Oferta naszej firmy obejmuje takie osłony okienne jak:


Wszystkie produkty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy klient kupujący od nas osłony okienne ma możliwość wybrania takiego produktu, który nie tylko idealnie skomponuje się z wystrojem danego wnętrza, ale także będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom. 

 

Rodzaje osłon okiennych

Roleta Okienna
Oferujemy szeroki wybór rolet, które są najprostszym systemem osłon okiennych. Z pewnością okażą się nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem, ale także są łatwe w montażu i estetycznie się prezentują. Nasza oferta obejmuje rolety wolno wiszące, rolety w kasetach oraz rolety mini – stanowiące połączenie rolet wolno wiszących z roletami w kasetach. Oferujemy jednak nie tylko rolety okienne, ale także plisy – najnowszą odmianę osłon, które stanowią nowoczesne rozwiązanie i nadają lekkości wnętrzu. Ich ogromną zaletą jest możliwość składania w górę lub w dół, a ponadto po złożeniu zajmują mało miejsca. Moskitiery stanowią z kolei doskonałą ochronę przed owadami oraz nieczystościami, a jednocześnie w żaden sposób nie ograniczają widoczności. Ich ogromną zaletą jest także możliwość montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej.  

 

Szybka realizacja zamówień 


Dostarczamy towary pod adres wskazany przez klienta w trakcie składania zamówienia. Dostawa odbywa się przesyłką kurierską za pośrednictwem firmy UPS. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony produkt na miejsce już w ciągu 24 godzin. 

 

Wysoka jakość usług

Rolety na Zamówieni
Ponieważ naszym priorytetem jest dostosowanie produktów do wymagań naszych klientów, oferujemy jedynie osłony okienne, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę techniczną z zakresu montażu i produkcji sprzedawanych produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować osłony okienne najlepszej jakości, jak również zapewnić fachową pomoc. W razie potrzeby jesteśmy także do dyspozycji mailowej i telefonicznej. Nasi pracownicy z pewnością pomogą w wybraniu odpowiedniego rozwiązania dostosowanego dla potrzeb każdego klienta i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z realizacją zamówienia. 

 

Rolety sklep internetowy


Oferujemy rolety na zamówienie. Za pomocą konfiguratora dostępnego na naszej stronie istnieje możliwość dokonania zamówienia online. Wystarczy wpisać pomiary okien, wybrać kolor osprzętu, a także tkaniny. Oferujemy różne rodzaje materiałów w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możliwe jest wybranie rolet dostosowanych do indywidualnych potrzeb.